In Temporis Polska Sp. z o.o.

Hydraulik do Courchevel

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Courchevel (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy 4 osobowej ekipy zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

- Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania,

- Montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany), montaż różnego rodzaju zaworów,

- Montaż grzejników,

- Łączenie elementów sieci kanalizacyjnych,

- Prace instalacyjne wykonywane w budynkach mieszkalnych.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Zatrudnienie na okres 01.08-30.11.2016;

- Stawkę godzinową ;

- Dodatek żywieniowy (prime panier- 9,70 euro netto);

- Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

- Dofinansowane zakwaterowanie;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Nr 1954.

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku, min. 5 lat;

- Kierunkowe wykształcenie;

- Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem;

- Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

Mile widziane:

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego;

- Auto dyspozycyjne na wyjazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.