Hydraulik - 4 osoby, uimowa o pracę

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje 5 instalatorów wod.-kan i C.O.
Nasz Klient oferuje:
* stabilne warunki zatrudnienia i godne wynagrodzenie
* dojazdy do miejsca wykonywanych pracy – instalacje w domkach jednorodzinnych w Poznaniu i w okolicach
* możliwość pracy z najlepszymi w swojej branży

Wymagania

Wymagania:
* doświadczenie min. 2 lata
* miel widziane wykształcenie kierunkowe
* dyspozycyjność - praca na lata od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych jest spółka Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Informujemy, że przysługuje Pani/Panu wgląd do swoich danych i możliwość ich usunięcia.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis