HVAC Kierownik - Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna

Recruit Europe

Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Legnica, dolnośląskie

Od: Recruit Europe
Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Legnica

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na 5 stanowisko: Kierownik / Inżynier Budowy HVAC Instalacji Mechanicznych specjalność sanitarna (poszukujemy 5 Inżynierow )

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 3~5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna lub Inżynier Budowy design HVAC Mechanicznych oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Uwaga: Please send English CV

Obowiązki:

  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne,instalacje HVAC, instalacje wentylacji i , instalacje tryskaczowe, wod-kan itd.
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych
  • Weryfikacja projektów
  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji HVAC
  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń
  • Min. 3~5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna, HVAC lub design Inżynier HVAC
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość jęz. angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!