Randstad Polska Sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, Philip Morris International in Poland poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

hr training associate

Nr ref.: 11651
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

• administrowanie bazą danych szkoleniowych (w systemie Cloud - Success Factors)

• przygotowywanie prostych raportów i zestawień danych szkoleniowych

• przygotowywanie danych powiązanych z procesem oceny pracowniczej (w systemie SAP)

• odpowiadanie pracownikom na pytania dot. szkoleń i procesu oceny pracowniczej

Oczekiwania:

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (min upper-intermediate)

• pozytywne nastawienie do pracy zespołowej

• zorientowanie na szczegóły, dokładność

• orientacja w podstawowych narzędziach wirtualnych (internet, wyszukiwanie danych obsługiwanie poczty internetowej, Excel)

• doskonała organizacja czasu pracy

Oferta:

• poznanie środowiska działu zasobów ludzkich działających w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki

• poznanie różnych procesów HR, a w szczególności centralnego zarządzania szkoleniami w krajach obsługiwanych

• poznanie systemów (SAP i innych) jakie używane są do rejestrowania szkoleń i utrzymywania danych

• umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)