HR Specialist

Michael Page

Kutno, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, znanej i cenionej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Hr Specialist

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, działająca w ramach kutnowskiej podstrefy LSSE

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej,
  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej,
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby firmy,
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie weryfikacji wynagrodzeń i dostarczania niezbędnych danych,
  • Wsparcie w codziennej pracy innych działów w firmie,
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych.

Profil kandydata

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu kadr, płac i prawa pracy,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze prowadzenia rekrutacji i/lub szkoleń,
  • Ogólna znajomość lub doświadczenie w zakresie użytkowania systemów RCP,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Skrupulatność i dokładność, wysoka dbałość o szczegóły,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Realne szanse rozwoju w obszarze HR.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kutno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page