HR / Resource Support

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117013

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Asystentka / Asystent Działu - Resource Support
Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) lub umowa zlecenie

Długość projektu: współpraca długofalowa

Zadania:
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji dotyczący zamówień IT.
  • Wprowadzenie zamówień do systemów wewnętrznych.
  • Rozliczanie zamówień w systemach finansowych z przychodzącymi fakturami.
  • Wsparcie innych pracowników działu w zakresie weryfikacji faktur i płatności.
  • Dbanie o poprawność danych w raportach, plikach (m.in. kontrola odpowiedniego nazewnictwa w dokumentacji).
  • Sporządzanie notatek ze spotkań zespołu, pilnowanie action items.
  • Pilnowanie procesów, pomoc w śledzeniu transformacji serwisów.
  • Obsługa systemów wewnętrznych w zakresie zarządzania chmurami i kontami kontraktorów.
  • Onbording, offbording i modyfikowanie kont użytkowników.
  • Obsługa administracyjna kontraktorów.
  • Inne zadania wspierające zlecone przez zespół Strategic Outsourcing w temacie zarządzanych serwisów.
  • Wspieranie Menagerów z Działu IT w pracy administracyjnej.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Konieczne doświadczenie z rozliczeniami finansowymi, śledzeniem budżetów.
  • Znajomość i wiedza na temat outsourcingu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office - głównie Excel.
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole, asertywność.
  • Odpowiedzialność, samodzielność.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży IT.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość sprawdzenia się w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland