Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży i znanej marki na świecie poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko:

HR Manager

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesami HR w fabryce produkcyjnej
  • Odpowiedzialność za strategię HR
  • Liderowanie zespołem HR i administracji
  • Prowadzenie strategicznych procesów w organizacji: w tym rozwojowych, rekrutacyjnych, employer brandingowych
  • Pełnienie funkcji członka kadry zarządzającej fabryki
  • Budowania długofalowych relacji w organizacji oraz wspieranie w rozwoju biznesu i ludzi

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia pracy w obszarze HR, mile widziane w organizacji międzynarodowej Kandydat powinien być nakierowany na człowieka
  • Znajomość prawa pracy, rynku pracy oraz relacji pracowniczych
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętności komunikacji, zdolności inspirowania innych, negocjacji
  • Sukcesy w zarządzaniu zespołem i budowania zaangażowania w organizacji
  • Sukcesy w prowadzeniu strategicznych projektów w organizacji i partnerowania w rozwoju ludzi i biznesu
  • Sukcesy w działaniach employer brandingowych oraz budowania organizacji nastawionej na talent i człowieka
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w organizacji również w strukturach międzynarodowych
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Członek kadry zarządzającej fabryki i możliwość realnego wpływania na organizację
  • Praca w kulturze organizacyjnej nastawionej na człowieka, rozwój potencjału i talentu
  • Przyjazna atmosfera pracy

Prezentacja firmy

Right Career specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych głównie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Top management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa