HR Manager (m/f)

Michael Page

Siewierz, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się w sektorze FMCG, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko HR Manager. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za tworzenie i prowadzenie polityki personalnej przedsiębiorstwa, jak i współtworzenie kultury organizacyjnej firmy. Nasz klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, bezpośrednio raportując do Zarządu.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za politykę i strategię personalną przedsiębiorstwa
  • Nadzorowanie wszystkich funkcji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Promowanie dobrych praktyk dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi współtworzenia kultury organizacyjnej firmy
  • Wsparcie i doradztwo dla Zarządu i kadry zarządzającej w zakresie realizacji strategii HR
  • Optymalizacja wykorzystywania zasobów ludzkich w ramach funkcjonowania struktury
  • Nadzór nad procesami rekrutacji i zwolnień w organizacji
  • Zarządzanie podległym zespołem (obszar miękkiego i twardego HR)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Od 3 - 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu aktualnej wiedzy w zakresie administracji personalnej (prawo pracy, ZUS, kadry, płace)
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji, wywierania wpływu argumentacji, elastyczność, asertywność i wysoki poziom zdolności do wdrażania i akceptowania zmian
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w obsłudze systemu klasy ERP
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

  • System bonusowy (do indywidualnego rozpatrzenia)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Siewierz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page