HR GENERALIST

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży medycznej o ponad 100-letniej tradycji, będąca liderem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, w swoim portfolio mająca wysokiej jakości produkty.

W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko: HR Generalist.

Zakres obowiązków:

  • Pierwsza linia wsparcia dla kadry kierowniczej i pracowników w zakresie HR,
  • Koordynacja aktywności działu HR w kwestii realizacji procesów związanych z zatrudnianiem i obsługą kadrową pracowników – region CEE,
  • Prowadzenie dokumentacji oraz aktualizacja bazy danych,
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań z zakresu HR,
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego,
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych oraz on-boarding dla nowych pracowników przy współpracy z kadrą kierowniczą,
  • Zadania administracyjne w dziale HR.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku o zakresie międzynarodowym,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – poziom C1 (warunek konieczny),
  • Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z sektora medycznego o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For