HR Employee Life Cycle Specialist

Dekra Praca Sp. z o.o.

30-466 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z tworzeniem nowego centrum kompetencyjnego przez naszego klienta, globalnego leadera z branży automatyki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Kluczowe zadania:

• Sporządzanie umów dla pracowników, tworzenie aneksów do umów, generowanie wypowiedzeń;
• Kontak z pracownikami w celu przygotowania zaświadczeń pracowniczych, prowadzenie teczek pracowniczych;
• Zapewnienie wysokiej jakości danych w systemach HR związanych z cyklem życia pracowników i dostarczanie raportów dotyczących zatrudnienia;
• Dostarczanie wsparcia serwisowego dla społeczności HR, menedżerów i pracowników, nadzór nad prawidłowym i terminowym przetwarzaniem informacji ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie, nauki społeczne etc.);
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – junior lub senior;
• Doświadczenie w Customer Service lub sektorze BPO/SSC będzie dodatkowym atutem;
• Doświadczenie w pracy z systemami SAP jest mile widziane;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);
• Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętność analizy, wyjaśniania i wyciągania wniosków logicznych z operacyjnych i finansowych danych biznesowych.

Oferujemy:
• Realną możliwość szybkiego rozwoju (możliwości awansu pionowego i poziomego) związaną z zatrudnieniem w nowo tworzonym Global Business Solutions Centre;
• Pełne przeszkolenie z zakresu procesów i używanych narzędzi;
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pakiet dodatkowych benefitów ( w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, karta Multisport);

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja