HR Business Partner

Devire

woj. małopolskie, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: woj. małopolskie

Interesująca , rozwijająca oferta pracy dla dojrzałych HRBP o dużej wrażliwości społecznej i inteligencji emocjonalnej  z doświadczeniem w branży produkcyjnej.  Oferta dla osób, które są otwarte na relokacje i mogą rozważyć pracę w okoliach Krakowa.

zakres zadań :

  • budowanie kultury organizacyjnej promującej współdziałanie partnerów biznesowych i HR
  • budowanie i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • badanie potrzeb biznesowych i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań HR
  • realizacja strategii personalnej firmy na szczeblu wyznaczonego obszaru biznesowego
  • koordynowanie ocen okresowych pracowników
  • organizowanie procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników
  • wsparcie we wdrażaniu działań rozwojowych oraz planów sukcesji; zarządzanie talentami
  • promowanie kultury nagradzania za wyniki pracy
  • wspieranie managerów w budowaniu zaangażowania pracowników z wykorzystaniem istniejących systemów motywacyjnych
  • wspieranie wyznaczonego obszaru biznesowego w zakresie zarządzania zmianą,
  • wspieranie managerów w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • wspieranie managerów w procesie wyznaczania celów dla pracowników
  • przeprowadzanie analizy wskaźników HR, wykonywanie raportów i prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych
  • kontrola efektywności działań HR oraz rekomendowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę w tym zakresie
  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR w wyznaczonym obszarze
  • doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów personalnych i wdrażania dobrych praktyk z zakresu ZZL
  • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku działu HR w organizacji

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, pożądane z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii, Socjologii, Zarządzania Biznesem lub Ekonomii
  • minimum 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku, w firmie produkcyjnej, mile widziane o zasięgu globalnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wrażliwość społeczna i inteligencja emocjonalna
  • proaktywność
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność budowania trwałych relacji
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętność planowania i określenia priorytetów oraz organizacji pracy
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • umiejętność oddziaływania na innych, wywierania wpływu i argumentowania
  • zdolność innowacyjnego i kreatywnego myślenia
  • zdolność analitycznego myślenia
  • ciągłe dążenie do doskonałości

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku
  • pakiet dodatkowych świadczeń
  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń branżowych
  • możliwość udziału w transformacji funkcji HR w Polsce
Devire Devire Devire Devire