Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

HR Business Partner

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Wsparcie menadżerów liniowych oraz dyrektora zarządzającego w ustalaniu oraz wdrażaniu strategii HR,

Wdrażanie ustaleń centralnych w polskim oddziale,

Aktywne wspieranie menadżerów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

Odpowiedzialność za Employer Brand firmy,

Budowanie ścieżek karier pracowników (dbanie o wykorzystanie ich potencjałów zawodowych)

Stworzenie planów szkoleniowych oraz organizacja szkoleń rozwojowych,

Koordynacja zatrudnienia nowych pracowników,

Samodzielne tworzenie rozwiązań motywacyjnych (pozapłacowych benefitów),

Dbanie o atmosferę w firmie, wspieranie pracowników , koordynacja szkoleń BHP,

Udział w projektach międzynarodowych,

Współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze twardego HR,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe - mile widziane w kierunku ZLL,

5-letnie doświadczenie w dziale HR w międzynarodowej firmie – warunek konieczny,

Doświadczenie w firmie produkcyjno - handlowej – będzie atutem,

Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

Znajomość przepisów prawa pracy,

Doświadczenie w tworzeniu systemu motywacyjnego i rozwojowego pracowników,

Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne, nastawienie na rozwój swój i innych pracowników,

Oferujemy:

Możliwość budowanie struktury HR w polskiej filii międzynarodowej firmy,

Realny wpływ na kreowanie procesów HR w firmie,

Praca w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę (outsoursing),

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,

Uczestnictwo w interesujących projektach,

Lokalizacja biura - Annopol.

Numer referencyjny: HRBP/WA2/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.