Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

HR Business Partner

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania:

  • odpowiedzialność za rozwój, zarządzanie i koordynację procesów w obszarze polityki personalnej w przedsiębiorstwie
  • zapewnienie doradztwa w obszarze polityki HR dla potrzeb kadry menedżerskiej
  • koordynowanie procesów personalnych związanych z rozwojem i szkoleniami
  • wzmacnianie kultury organizacyjnej poprzez sprawną komunikację wewnętrzną
  • koordynowanie wdrażania oraz realizacji strategii i procesów HR w przedsiębiorstwie
  • tworzenie planów oraz realizacja programów motywacyjnych
  • koordynowanie procesów oceny pracowników
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie HR dla pracowników przedsiębiorstwa
  • współpraca z firmami doradztwa personalnego

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, mile widziane studia podyplomowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • doświadczenie w rekrutacji i prowadzeniu szkoleń oraz programów rozwojowych
  • dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • samodzielność, pracowitość , rzetelność
  • umiejętność nawiązania dobrych relacji z ludźmi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • szansę na awans w kierunku HR Managera
  • pracę na kluczowym dla firmy stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie + opieka medyczna

Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Wjazdowa 3/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: HBP/06/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.