HR Business Partner/Kierownik ds. Personalnych

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • współtworzenie i aktywna realizacja polityki personalnej przyjętej w organizacji
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych realizowanych na potrzeby firmy
  • monitorowanie procesu onboardingu, adaptacji i poziomu satysfakcji z pracy pracowników
  • badanie potrzeb szkoleniowych pracowników oraz realizacja planu szkoleń
  • przeprowadzanie ocen okresowych
  • opracowywanie i nadzór nad budżetem dotyczącym realizacji działań personalnych
  • współtworzenie polityki wynagrodzeń i premiowania
  • wsparcie dla Kierowników innych działów w obszarze zarządzania personelem oraz prawa pracy
  • organizowanie wydarzeń firmowych adresowanych do pracowników firmy
  • nadzór na prawidłowym administrowaniem danymi kadrowymi
  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień na potrzeby Zarządu, jak również poszczególnych działów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • system premiowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL)
  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru prawa pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.