HR and Administration Manager

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1138684

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko HR & Administration Manager

Lokalizacja : Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za budżet i nadzór nad naliczaniem płac
  • Kontrola kosztów pracy, rekrutacji i retencji,
  • Utrzymywanie optymalnego poziomu zatrudnienia
  • Nadzór nad kosztami i zasadami podróży służbowych pracowników
  • Nadzór nad prawidłowym utrzymaniem kosztów operacyjnych i administracyjnych
  • Sporządzanie analiz kadrowo-płacowych
  • Tworzenie i realizacja polityki płacowej i kadrowej.
  • Odpowiedzialność za proces transformacji sklepów własnych do spółek partnerskich
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Zarządzenia obszarem HR i Administracji w firmie
  • Zapewnienie płynnego działania wszystkich funkcji administracyjnych w centrali
  • Ścisła współpraca z zarządem i i kadrą menadżerską, a także Partnerami Biznesowymi
  • Planowanie i nadzór nad pracą działu kadr i płac i rekrutacji.
  • Optymalizacja procesów organizacyjnych wewnątrz działu kadr i płac jak również działu rekrutacji
  • Udział w procesach rekrutacyjnych
Poszukiwane kompetencje:
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze zasobów ludzkich
  • Znajomość przepisów prawa pracy i regulacji związanych z zarządzaniem pracownikami
  • Zdolność do strategicznego myślenia, w szczególności w zakresie optymalizacji kosztów pracowniczych.
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonała komunikacja i interakcja z kierownictwem, pracownikami sklepów i Partnerami
  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zasobów ludzkich, prawa lub dyscypliny pokrewnej lub równoważne połączenie wykształcenia i doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • samodzielne stanowisko dające możliwość wykorzystania własnego potencjału
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet opieki medycznej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland