HR Administrator ze znajomością języków obcych

G-force

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, atrakcyjnego pracodawcy z siedzibą w Poznaniu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

HR Administrator ze znajomością języków obcych (niemiecki, włoski, czeski, norweski)

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia,
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Sodexolunch),
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zadania:

  • Wyliczanie wynagrodzeń pracowników,
  • Prowadzenie administracji od podpisania umowy, aż do jej rozwiązania,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów pracowników związanych z urlopami, wynagrodzeniami,
  • Administrowanie informacjami.

Twój profil:

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego i jednego z wymienionych języków (niemiecki, włoski, czeski, norweski) (B2,C1,C2)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacji profesjonalistów z dwóch głównych obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja