HR Administrator z j. angielskim

ManpowerGroup

Warszawa, mazowieckie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie administracją kadrową Pracowników,
  • Przygotowanie dokumentów zatrudnieniowych, umów, zaświadczeń dla Pracowników,
  • Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Pracowników, pomoc w bieżących problemach,
  • Praca zgodna z obowiązującymi standardami, polityką i procedurami w odniesieniu do ochrony danych osobowych.

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).
  • Umowa o pracę na pełen etat lub 3/4 dla osób studiujących
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziani absolwenci po stażach
  • Zainteresowanie obszarem kadr mile widziane,
  • Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań i terminowość,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.