HR Administration Specialist

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego Klienta z branży energetycznej w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko: HR Administration Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać jednostki operacyjne poprzez implementację procedur dotyczących zasobów ludzkich, umożliwienie wzrostu biznesu poprzez dostarczanie i wdrażanie rozwiązań HR.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie bazy danych i zarządzanie procesami związanymi ze sprawami pracowniczymi:

- zatrudnienie (np. zapewnienie warunków pracy zgodnie z przepisami i zasadami klienta);

 - rozwój (np. koordynacja procesów rozwojowych, identyfikacja potrzeb szkoleniowych, wybór programów rozwojowych i szkoleń);

 - zwolnienia (np. zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów, podejmowanie właściwych działań później).

  • Utrzymanie w strukturze organizacyjnej SAP
  • Koordynacja onboardingu pracowników (w szczególności zapewnienie umów i wszelkich niezbędnych dokumentów dla nowych pracowników)
  • Wspieranie menedżerów w sprawach związanch z procesami HR
  • Ustalanie harmonogramów, kierowanie na badania, opracowywanie informacji, realizacja zadań
  • Przekazywanie ważnych informacji odpowiednim grupom
  • Monitorowanie praktyk kadrowych zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi przepisami, zasadami i regułami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)
  • Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Wymagania

Wymagania:

       • Stopień magistra najlepiej z zakresu HR lub w dziedzinie pokrewnej

       • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

       • Umiejętność rozumienia i analizowania zagadnień biznesowych i HR

       •  Dobra komunikacja (również w języku angielskim na poziomie min. B2)

       •  Umiejętności analityczne

       •Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

       •Doświadczenie w SSC będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting