Hostessy na Targi Energetab Bielsko -Biała!

Best-Promotion-Katalina Agencja Promocyjno-Reklamowa

Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Best Promotion zatrudni hostessy do pracy na stoiskach targowym naszych klientów na Targach Energetab w Bielsku - Białej.

Data:16-18 września 2014 (wtorek, środa, czwartek) godz. 9.00-17.00

Stawka: 13,00 zł/h na rękę

Zadania: obsługa stoiska targowego wskazanego klienta ( podawanie napojów, poczęstunku ), kierowanie gości do przedstawicieli firmy, dbanie o czystość na stoisku ( w trakcie targów umycie naczyń/ogarnięcie nieładu na stoisku), udzielanie informacji o firmie klienta, wydawanie, rozdawanie ulotek/materiałów reklamowych.

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenia przez info pracę

Wymagania

Wymagania:
- reprezentacyjny wygląd,
- wiek 18-26 lat,
- ładny uśmiech,
- komunikatywność,
-szczupła sylwetka,
- gładka cera,
- mile widziane doświadczenie w pracy hostessy.

Prezentacja firmy

Agencja BTL „Best Promotion” oferuje usługi wchodzące w skład sze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne