Hostessy na Akcję Promocyjną Szczecin/Police!

Best-Promotion-Katalina Agencja Promocyjno-Reklamowa

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Best Promotion zatrudni 2 hostessy do pracy na akcji Promocyjnej - rozdawania materiałów reklamowych przed placówką naszego klienta w Szczecinie - Policach. Zwracamy koszty dojazdu osobom mieszkającym powyżej 20 km od miejsca pracy.

Termin: 15 września – wtorek godz. 10.00-14.00

Stawka: 12,50 zł/h na rękę - 50,00 zł całość, płatne do 7dni.

Akcję co jakiś czas powtarzamy więc możliwość nawiązania stałej współpracy.

Miejsce: Police / obok Szczecina ul. Wyszyńskiego 13 -> Jest to 15 km od Rynku w Szczecinie.

Zadania:
- rozdawanie materiałów reklamowych przed placówką klienta.

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenia przez infopracę.

Wymagania

Wymagania:
- miła aparycja,
- komunikatywność
- wiek 18-26 lat,
-mile widziane doświadczenie w pracy hostessy / obsłudze klienta.
- odpowiedzialność, rzetelność

Prezentacja firmy

Agencja BTL „Best Promotion” oferuje usługi wchodzące w skład sze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta