LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0018270
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Jesteś studentką i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze promując kosmetyki znanej marki? To jest oferta dla Ciebie!

Prezentacja wybranych kosmetyków na terenie galerii i przed perfumerią,
Zachęcanie do kupna produktów kosmetycznych.

Oczekiwania:

Status osoby uczącej/studiującej,
Doświadczenie w roli animatorki - mile widziane,
Miłe usposobienie,
Dyspozycyjność.

Oferta:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
Praca w dniach 18-19 maj i 25-26 maj w Galeria GALAXY SZCZECIN w godzinach 12-20

Wynagrodzenie w wysokości 15 zł/h brutto.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.