Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:
HOSTESSA

Obowiązki:

- promowanie towarów (owoce/warzywa)
- zachęcanie do zakupu
- nawiązywanie kontaktu z Klientem

Wymagania

Wymagania:

- miła aparycja
- kultura osobista
- ukończone 18 lat
- posiadanie książeczki sanitarno - epidemiologicznej
- UŚMIECH :)
- dyspozycyjność w tygodniu

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne