LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0018026
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Jesteś studentką i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze promując kosmetyki znanej marki? To jest oferta dla Ciebie!

  • Prezentacja wybranych kosmetyków na terenie galerii i przed perfumerią;
  • Udzielanie informacji o obowiązujących promocjach;
  • Zachęcanie do kupna produktów kosmetycznych.

Oczekiwania:

  • Status osoby uczącej/studiującej;
  • Doświadczenie w roli animatorki - mile widziane;
  • Miłe usposobienie;
  • Dyspozycyjność.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • Praca w dni 18-19.05 oraz 25-26.05;
  • Wynagrodzenie w wysokości 15 zł/h brutto.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.