Hostessa w marketach spożywczych

InterKadra Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Rybnik

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Hostessa na dziale lady

Miejsce pracy: Hipermarkety spożywcze
Lokalizacja: Rybnik

Obowiązki:

aktywne promowanie wyrobów wędliniarskich
zachęcanie klientów do zakupu
obsługa krajalnicy
uzupełnianie braków w asortymencie
obsługa klienta
pakowanie i podawanie gotowych wyrobów
kontrola nad świeżością produktów
dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji produktów

Wymagania:

dyspozycyjność 21 i 22.03.14
aktualna książeczka sanepidowska -warunek konieczny
mile widziany status ucznia/ studenta
miła aparycja
komunikatywność
umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
sumienność
wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
atrakcyjne stawki godzinowe
elastyczny grafik pracy
miła atmosfera i stałe zlecenia

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.