Hostessa - udzielanie informacji - 14 zł

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z Wrocławia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hostessa

Opis pracy:

- Udzielanie Klientom informacji gdzie leży dany towar
- Rozdawanie mapek

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- stawka 14 zł/h

Wymagania

Wymagania:

Dyspozycyjność w terminach
27.09.2016
28.09.2016
02.10.2016
04.10.2016
05.10.2016
09.10.2016
11.10.2016
12.10.2016
16.10.2016
18.10.2016
19.10.2016
23.10.2016
25.10.2016
26.10.2016
30.10.2016
w godzinach 7:30 do 19:30

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne