Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, renomowanych sieci sklepów znanych i cenionych poszukujemy osób do pracy w charakterze:

hostessa/host

Nr ref.: 23033
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • pomoc przy pakowaniu asortymentu jako prezent

  • przywitanie klientów
  • udzielanie informacji

Oczekiwania:
  • bardzo dobra prezencja
  • mile widziane podobne doświadczenie
  • dyspozycja do pracy w grudniu
  • sumienność i dokładność
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • pracę od zaraz na podstawie umowy zlecenie

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dni tygodniu do wyboru (pon-nd)
  • lokalizacja: centrum lub C.H. Arkadia lub C.H.Kliff, Centrum

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)