Hostessa / Host do pracy na eventach

Sylwia Rogalska Consulting

30-619 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Renomowana agencja eventowo-reklamowa z Krakowa poszukuje hostess oraz hostów do stałęj współpracy. Realizujemy ciekawe zlecenia dla wielu znanych marek.

- o sobie, wiek

- dyspozycyjność

- krótki opis doświadczenia w pracy, w roli animatora, hostessy /hosta

- 2-3 zdjęcia wklejone do pliku CV (po treści CV na kolejnych stronach  całość zapisana jako PDF) na których widoczna jest Twoja twarz i sylwetka.

Oferujemy:

- pracę przy ciekawych projektach

- fajne możlwiości zarobkowania

- możliwości rozowju i stałej pracy jako koordynator / manager.

Wymagania

Wymagania:

- miła aparycja

- zgrabna sylwetka

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- dobra znajomość języka angielskiego

W CV prosimy o załączanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Agencja marketingu zintegrowanego i PR.<br/>Kreacja marek, promoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja