Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Hostessa - Ambasadorka

Miejsce pracy: Sosnowiec, Będzin, Czeladź

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy na teren jednego z miast (Sosnowiec, będzin, Czeladź) kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

• Informowanie pełnoletnich osób palących o niepublicznych konkursach, programach oraz promocjach konsumenckich wyrobów tytoniowych Klienta

• Informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych Klienta

• Zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych

• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

• Wspieranie przedstawicieli handlowych Klienta w działaniach marketingowych przez nich prowadzonych

• Dystrybuowanie materiałów reklamowych wśród pełnoletnich osób palących

Wymagania:

• Ukończone 21 lat

• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu- od wtorku do soboty

• Znajomość obsługi programów komputerowych, przede wszystkim Microsoft Office

• Mile widziane doświadczenie w branży tytoniowej

• Miła aparycja oraz zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

• Stała i ciekawa praca w młodym i dynamicznym zespole pod patronatem międzynarodowych marek tytoniowych

• Atrakcyjne wynagrodzenie (17,52 zł brutto / h + premia )

• Narzędzia niezbędne do pracy

• Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.