Hostessa ambasadorka marki

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Adecco Poland Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia nr 364 aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Promocja produktów tytoniowych w punktach detalicznych (saloniki prasowe, sklepy spożywcze) oraz galeriach handlowych, supermarketach i na stacjach benzynowych
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
  • Praca 5 dni w tygodniu (poniedziałek - piątek, ewentualnie wtorek - sobota) po 5 godzin (głównie godziny dzienne)
  • praca głównie na terenie miasta Poznania, akcje propocyjne w pelnerza, na różnych impezach okolicznościwych, przed koncertami itd)

Wymagania:

  • Duża dyspozycyjność (praca o różnych porach dnia)
  • Mile widziany status studenta
  • Gotowość do pracy przez dłuższy okres czasu
  • Miła aparycja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra obsługa komputera

 Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w zakresie 25 godz. tygodniowo
  • Umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz 2 zdjęcia sylwetki oraz wyraźne zdjęcie twarzy z dopiskiem "hostessa".

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.