Holandia pracownik produkcji! Kwiaty-warzywa!

VPU Polska Sp. z o.o.

Den Haag, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących podjąć stałą lub sezonową pracę w Holandii.

UWAGA dla osób chcących podjąć pracę przed Świętami BONUS do pierwszej wypłaty !!!

Nasz Holenderski Klient poza pracą zapewnia również:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie,
- opiekę polskich koordynatorów ( w związku z czym nie jest wymagana znajomość języka obcego),
- możliwość awansu płacowego,
- dodatek płacowy dla kierowców,
- kontrakty na 12 lub 24 tygodnie z możliwością przedłużenia.

Wymagania

- mile widziane panie i pary 18-45 lat.
- chęci i motywacja do pracy,
- mile widziane prawo jazdy kat.B,

Proponowane prace w sektorze ogrodniczym:
- zbiór i pielęgnacja pomidorów lub papryki,
- etykietowanie i przygotowania do sprzedaży kwiatów doniczkowych,
- sortowanie i pakowanie warzyw (np. pomidor,brukselka itp.)
- logistyka

Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia cert.6669

Prezentacja firmy

Firma doradztwa personalnego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
24 tygodnie
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Rolnictwo, Praca Inne