European Work First

Holandia - praca w szklarni

Od: European Work First
Miejsce pracy: okolice Emmen, Leeuwarden - Holandia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca dla studenta

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Realizujemy projekty na rynku polskim, holenderskim i niemieckim. Nasz profesjonalizm oraz wyjątkowa skuteczność działania zyskały uznanie wielu firm, z którymi współpraca procentuje coraz większym zapotrzebowaniem na pracowników. Naszą wiarygodność oraz fakt, iż działamy zgodnie z normami zatrudniania potwierdzają certyfikaty Agencji Zatrudniania w Polsce, Holandii i w Niemczech. Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 6385 i obecnie poszukujemy kandydatów do wykonywania pracy tymczasowej na terenie Holandii.

OBOWIĄZKI:
- pielęgnacja i zbiór roślin szklarniowych (głównie pomidory koktajlowe lub kwiaty-gerbery)
- czynności magazynowe

- Mile widziane doświadczenie w szklarniowej uprawie warzyw lub kwiatów, zwłaszcza: pomidorów, ogórków, gerber
- Dyspozycyjność przez okres min. 3 miesięcy
- Bardzo mile widziany status osoby uczącej się
- Na niektórych projektach wymagana komunikatywna znajomość jednego z trzech języków (angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego)
- Posiadanie konta walutowego w banku
- Zaangażowanie i zdyscyplinowanie
- Sprawność fizyczna i brak nałogów

OFERTA:
- Możliwość nawiązania stałej współpracy
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
- Pomoc w organizacji dojazdów, zakwaterowania oraz ubezpieczenia