Hodowla trzody chlewnej – Farma

Pran Sp. z o.o.

Limburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów w regionie Limburg poszukujemy pracowników z doświadczeniem do pracy w hodowli trzody chlewnej.

Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ
Miejsce pracy: Region Limburgia

Do obowiązków należą:
- Praca przy prosietach: Wstrzykiwanie zelaza, przycinanie ogonkow, szlifowanie zebow,
- Mycie i sprzatanie urzadzen do transportowania zwierzat, maszyn i narzedzi pracy,
- Czyszczenie (mycie ciśnieniowe) i odkażanie pomieszczen bytowych zwierzat, zbiornikow, przenosnikow, itp.,
- Pomoc przy szczepieniu zwierzat,
- Pomoc przy przemieszczaniu zwierzat, opiece, transporcie itp.
- Przestrzeganie przepisow BHP itp,

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- Szansę na rozwijanie dotychczasowego doświadczenia
- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Wymagania

Wymagania:

- Doswiadczenie zawodowe na wyższym stanowisku pracy,
- Doświadczenie w opiece nad dużą ilością zwierząt,
- Prawo jazdy kat. B,
- Mile widziany własny samochód,
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego,
- Dyspozycyjność,
- Elastyczność,

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji