Higienistka Stomatologiczna

Medicover Sp. z o.o.

Katowice, Chorzowska, śląskie

Medicover Stomatologia to sieć ponad 70 gabinetów stomatologicznych w Polsce należących do Grupy Medicover. To miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Chorzowska

Oferujemy Ci:

  • możliwość samodzielnego przeprowadzania zabiegów higienizacji,
  • czynną asystę na 4 ręce,
  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach,
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji,
  • pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,
  • grafik, który pozwoli Ci zaplanować wolny czas,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • system premiowy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • dobrą atmosferę, wsparcie zespołu i sprawną organizację pracy,
  • różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne.

Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe,
  • dyplom potwierdzający zawód higienistki stomatologicznej,
  • książeczkę SANEPID,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jeśli nie masz doświadczenia – nie martw się ! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Twoje zadania:

  • samodzielne zabiegi higienizacji
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów,
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu,
  • utrzymanie porządku w gabinecie.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.