Hays Poland

Helpdesk

Kraków
Helpdesk
Kraków
NR REF.: 1080791

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

IT Helpdesk Specialist

Lokalizacja: Kraków
Współpraca: kontrakt B2B / zlecenie / dzieło

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zgłoszeń elektronicznych i telefonicznych
  • Diagnozowanie zgłoszonych incydentów oraz samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Monitorowanie zgłoszeń zarejestrowanych w systemie HelpDesk
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej z zakresu wykonywanych prac w systemie HelpDesk
  • Konfigurowanie drukarek oraz poczty.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Podstawowa znajomość zagadnień administracji serwerami Windows i usługi AD
  • Znajomość MS Outlook we współpracy z MS Exchange
  • Znajomość pakietu MS Office 2010/2013

Co proponujemy?

  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B), umowy cywilnoprawne.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland