Helpdesk Manager / Kierownik Supportu

VLOG 1

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Organizacja pracy oraz kierowanie działem Supportu
  • Zarządzanie siedmioosobowym zespołem pracującym na miejscu oraz zdalnie
  • Monitorowanie wskaźników efektywności
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym/zgłoszeniowym
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem helpdesk / obsługi klienta w szczególności w świadczeniu usług wsparcia na odległość - minimum trzy lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego (płynny w mowie)
  • Znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji, voip
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz środowiska .NET

Oferujemy stałą, stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B z wynagrodzeniem 8 tys - 12 tys PLN + VAT

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości