Cyclad Sp. z o.o.

Helpdesk (1+2 linia)

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej inteligentne systemy transportowe poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji i baz danych (Oracle, MS SQL)
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie i realizacja testów (harmonogramy, scenariusze i przypadki testowe – TestComplete)
  • Monitorowanie procesów w ramach elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL
  • Współpraca z globalnymi zespołami developerskimi
  • Przygotowywanie i wykonywanie niestandardowych zapytań w warstwie bazodanowej

Wymagania:

  • Zdolności technicznie i analitycznie
  • Gotowości do uczenia się i rozwijania nowych kompetencji
  • Znajomości SQL i umiejętności pracy z bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na klienta i rozumienie realiów biznesowych
  • Nastawienie na pracę zespołową i umiejętności interpersonalne
  • Studia wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym (ukończone lub w trakcie)

Oferujemy:

  • Udział w jednym z największych europejskich projektów ITS
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy w zespole kilkunastu osób oraz rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Certyfikowane szkolenia techniczne i kursy językowe
  • Pracę w oparciu o metodyki KANBAN i ITIL
  • Wyjątkowe spotkania integracyjne
  • Świeże owoce w biurze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.