Help desk - wsparcie techniczne użytkowników

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
170203-05C4D
Zadania
  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie:
    • oprogramowania systemowego, użytkowego
    • sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne)
    • sieci komputerowych
    • telefonów VOIP i komórkowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego
  • Dokumentacja, analiza procesów biznesowych i instrukcji
Pożądany profil
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowany profil informatyczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT – w tym staże, praktyki
  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji
  • Dobra znajomość systemu MS Windows
  • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Skype, Lync oraz funkcji programów MS Word, MS Excel
  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
  • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)
  • Dobra organizacja własnej pracy
Oferujemy
  • Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach (bankowość, telekomunikacja, farmaceutyka)
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy - sprawdź sam! – mnóstwo imprez integracyjnych oraz rodzinnych, grupy zainteresowań: sportowe, gry planszowe, koło fotograficzne, bilard

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-warszawa@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie