Head of Transfer Pricing - Global Audit Company

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zbudowanie zespołu cen transferowych w warszawskiej siedzibie międzynarodowej firmy doradczej. Do głównych obowiązków przyszłego Lidera będzie należeć koordynowanie pracy Działu Cen Transferowych, doradztwo z zakresu cen transferowych, dbanie o rozwój merytoryczny zespołu, rozbudowa istniejącego i budowanie nowego biznesu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma doradcza, która w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osoby gotowej do zbudowania Zespołu Cen Transferowych w Warszawskiej siedzibie. Lider będzie samodzielny, ale w ramach rozwoju biznesu oraz przy dużych i skomplikowanych projektach będzie mógł liczyć na wsparcie specjalistów z innych biur.

Opis stanowiska

  • Rozwój działu cen transferowych w Warszawie
  • Odpowiedzialność za relację z obecnymi i przyszłymi klientami
  • Rozbudowa biznesu
  • Realizacja projektów i wspieranie merytoryczne zespołu
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów
  • Tworzenie nowych produktów w wybranych obszarach cen transferowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze
  • Minimum 7-lat doświadczenia w obszarze cen transferowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania projektami i pracami zespołu
  • Samodzielność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Faktyczny wpływ na sposób i metodologię pracy Zespołu Cen Transferowych
  • Rozwój kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Pełen pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość pracy w systemie home office i w biurze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page