HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta – firmy z branży e-commerce – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Head of SEOMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Stworzenie strategii SEO dla sklepu działającego w Polsce oraz na rynku międzynarodowym
  • Zaplanowanie i egzekucja działań content marketingu
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technik oraz optymalizację sklepu internetowego
  • Przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dotyczących optymalizacji treści oraz analiza ich efektywności
  • Wyszukiwanie trendów, monitoring, analityka i raportowanie stanu SEO

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w obszarze SEO
  • Umiejętność tworzenia, wdrażania oraz nadzoru nad realizacją strategii SEO
  • Zaawansowana wiedza w zakresie optymalizacji technicznej i budowy stron www
  • Zaawansowana wiedza w zakresie linkbuildingu
  • Zaawansowana znajomość narzędzi Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager oraz narzędzi do audytu SEO
  • Znajomość zagadnień i technik SEO wraz z trendami rozwoju branży i Internetu, w szczególności pozycjonowania stron
  • Praktyczna znajomość technik pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Perspektywę udziału w międzynarodowych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.