Michael Page Michael Page

Head of HR

Poszukuję doświadczonego szefa HR, który będzie nadzorował kompleksowo wszelkie procesy pracownicze.
Rola będzie obejmować wszelkie kwestie dotyczące obszaru HR, zarówno od strony strategicznej jak i operacyjnej.

Informacje o kliencie

Klientem jest wiodący wydawca muzyki, który specjalizuje się w produkcji i dystrybucji utworów muzycznych
za pośrednictwem cyfrowych sklepów muzycznych, serwisów streamingowych i platform synchronizacyjnych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesami wydajnościowymi i optymalizacja procesów HR
  • Zarządzanie i rozwój procesów rekrutacyjnych
  • Realizacja strategii, planów i inicjatyw dotyczących zaangażowania pracowników w tym zaprojektowanie i wdrożenie szkoleń, mentoringu i profesjonalnego planu rozwoju
  • Zapewnienie skutecznego zarządzania wszystkimi zadaniami kadrowymi i administracyjnymi
  • Zarządzanie projektami komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie inicjatyw budujących zaangażowanie pracowników
  • Prowadzenia procedur i dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych zgodne z RODO

Profil kandydata

  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz biznesowe podejście do realizowanych celów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i wdrożeniu strategii personalnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy/ hybrydowy czas pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie itp.)
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz wdrażanie własnych inicjatyw
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page