Head of Digital Marketing

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy z branży FinTech, świadczącej usługi faktoringowe, poszukujemy ambitnej, przedsiębiorczej osoby na stanowisko Head of Digital Marketing.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to innowacyjna firma z branży FinTech, czerpiąca inspiracje z najnowszych światowych rozwiązań świata cyfrowego i przenosząca je do świata finansów. Świadczy usługi faktoringowe i płatnicze dla mikro i małych przedsiębiorstw. Konkurencyjna cenowo, innowacyjna i prosta gama produktów opiera się na szybkich procesach kredytowych oraz pełnej funkcjonalności online. Inwestorem spółki są jej założyciele oraz polsko-amerykański fundusz inwestycyjny.

Opis stanowiska

  • Stworzenie i implementacja strategii online, zarówno w obszarze budowania marki, jak i w obszarze performance marketingu
  • Opracowanie strategii personalnej działu marketingu oraz strategii współpracy z dostawcami zewnętrznymi i agencjami
  • Pełna odpowiedzialność za budżet digitalowy, jego alokację i optymalizację
  • Zarządzanie serwisami i platformami internetowymi, opracowanie i nadzór nad implementacją strategii SEO i content marketingowej
  • Zarządzanie działaniami e-commerce i lead generation w różnych kanałach i za pomocą różnych narzędzi, monitorowanie, optymalizacja i rozliczanie wyników
  • Analizowanie ruchu oraz zachowań użytkowników serwisu
  • Wdrażanie i prowadzenie projektów z zakresu Marketing Automation i CRM
  • Monitoring i analiza rynku i konkurencji w Polsce i na świecie
  • Śledzenie trendów w marketingu internetowym i rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze performance marketingu, idealnie z branży finansowej lub innej, stawiającej na efektywności działań w Internecie
  • Bardzo duża samodzielność w działaniu, proaktywna postawa, umiejętność i gotowość do podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności biznesowej za podległy obszar
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość różnych kanałów i narzędzi digitalowych (afiliacja, display, SEM, SEO, remarketing, e-mailing, content marketing, marketing automation, CRM, analityka internetowa)
  • Biegła znajomość narzędzi reklamowych i analitycznych Google

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej organizacji z dużym kapitałem, prowadzonej przez bardzo doświadczony, partnersko funkcjonujący zespół
  • Udział w kształtowaniu strategii organizacji i realny wpływ na jej rozwój
  • Duża autonomia w działaniu i podejmowaniu decyzji w zakresie digitalu
  • Przyjazną, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi i niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dodatkowych, w tym możliwość przystąpienia do managerskiego pakietu akcji
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page