Head of Asset and Property Management

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie aktualnym portfelem nieruchomości komercyjnych magazynowo/biurowych oraz przygotowywaniem nowych inwestycji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper i właściciel nieruchomości, realizujący swoje projekty na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie istniejącym portfelem nieruchomości komercyjnych
  • Podnoszenie wartości aktywów przez aktywne poszukiwanie możliwości wzrostu przychodu oraz optymalizację kosztów
  • Pozyskiwanie najemców oraz utrzymywanie relacji z obecnymi najemcami
  • Identyfikacja możliwości uzyskania alternatywnych przychodów
  • Współpraca z agencjami komercyjnymi oraz innymi partnerami biznesowymi
  • Analiza rynku nieruchomości oraz przygotowywanie rekomendacji nowych inwestycji typu mixed use.

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z nieruchomościami komercyjnymi
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych
  • Rozwinięta sieć kontaktów oraz znajomość rynku komercyjnego, zwłaszcza magazynowego i biurowego
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Udział w budowaniu nowej linii biznesowej
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość pracy przy strategicznych, rozbudowanych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page