Opis stanowiska pracy

PZL SĘDZISZÓW S.A. w Sędziszowie Małopolskim 39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 4 poszukuje pracowników na stanowisko:

Hartownik - ślusarz

Opis stanowiska:

  • hartowanie, wyżarzanie i nawęglanie detali
  • piece typu PSK 7 , POK 73
  • piec solny
  • prace ślusarskie w Dziale Narzędziowni

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętności doboru parametrów skrawania
  • znajomość narzędzi obróbczych i pomiarowych
  • wykształcenie co najmniej zawodowe z zakresu obróbki skrawaniem
  • umiejętność pracy w zespole
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Oferta:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • wraz korzystnym rozwojem naszej współpracy atrakcyjny system nagrodowo-motywacyjny

Prezentacja firmy

Wytwórnia Filtrów „ PZL-Sędziszów” S.A. jest wiodącym producentem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy