Hardware Electronics Engineer (HW Designer/Tester)

Hays Poland

Częstochowa, śląskie

Hays Poland

Częstochowa
Częstochowa
NR REF.: 1106791

Hays Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży automotive , na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży automotive/engineering, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Hardware Electronics Engineer (HW Designer/ HW Tester)

Lokalizacja: Częstochowa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) Długość projektu: 12 miesięcy Stawka: 360 – 720 PLN/za dzień pracy

Wymagania na stanowisku Hardware Electronics Engineer:
  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne;
  • Biegła znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych, specjalizowanych układów scalonych (ASIC), aplikacji na mikrokontrolerach (włączjąc programowanie);
  • Znajomość narzędzi E-CAD (edycja schematów np. dxDesigner, projektowanie PCB np. Expedition, symulacje el. SPICE np. Simetrix/Multisim), znajomość MathCAD/LabVIEW;
  • Podstawowa znajomość metodyki Worst Case Analysis oraz podstawowa znajomość zagadnień EMC/EMI;
  • Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych;
  • Biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność testowania elektroniki wg. procesu: wymagania, plan testów, dobór sprzętu, budowa zestawu testowego, wykonanie testów, raportowanie wyników, przegląd wyników/analiza problemów, wykonanie testów regresyjnych;
  • Podstawowa znajomość z zakresu metrologii elektrycznej;
  • Umiejętność lutowania TH/SMD i obsługi sprzętu lutowniczego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Zadania, na stanowisku:
  • Tworzenie/modyfikację schematów, wykonywanie symulacji electrical SPICE/analiz Worst Case;
  • Współuczestnictwo w projektowaniu PCB;
  • Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA/Functional Safety;
  • Wykonywanie testów DFMEA, testów i pomiarów na prototypach wraz z dokumentowaniem;
  • Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów z wykorzystaniem baz danych;
  • Współpraca z innymi inżynierami z zespołów Core/ Applications (SW, System Testy, Mech, Testy i Walidacje), zapewnieniem jakości, zakładami produkcyjnymi, laboratoriami, działem zakupów;
  • Wsparcie systemu zapewnienia jakości.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy