Opis stanowiska pracy

Firma Praxis Invent zajmująca się dystrybucją oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego i kopiującego, urządzeń peryferyjnych i części serwisowych, komputerów i akcesoriów, nośników magnetycznych i optycznych, papierów i artykułów biurowych, artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej, poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów
  • Bieżąca obsługa aktywnych klientów
  • Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami firmy
  • Ustalanie warunków współpracy
  • Negocjacje cenowe
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Nadzór nad płatnościami klientów
  • Realizowanie założonych zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe – wskazane branżowe
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno telefonicznych, jak i bezpośrednich z klientami
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Predyspozycje handlowe
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną
  • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia;
  • Ciągła możliwość rozwoju;
  • Pracę w młodym, dynamicznym, ceniącym dobrą atmosferę zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Praxis Invent należy do czołowych firm informatycznych w Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting