Handlowiec

Drims

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DRIMS - prężnie działający producent DRZWI wewnętrznych aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Handlowiec / Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa-Ochota, Warszawa-Mokotów lub Ząbki p. Warszawą, Polska

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż drzwi wewnętrznych
  • Pozyskiwanie klientów
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Zdolności interpersonalne skierowane na pozytywną relację z klientem
  • Umiejętności negocjacyjne, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)
  • Rzetelność, realizacja planów sprzedaży
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Podstawowa wiedza techniczna

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży budowlanej w zakresie drzwi wewnętrznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, 25 lat na rynku
  • Dodatkowo system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
  • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu

Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą aplikuj. Prosimy także o dopisanie w treści CV lub e-maila klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Drims to nie tylko drzwi. Drims to coś więcej. Wysokiej jakości d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi