Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• sprzedaż w kanale b2b - bezpośrednia, mailowa i telefoniczna,
• negocjowanie warunków współpracy,
• prowadzenie obsługi klienta biznesowego na najwyższym poziomie,
• budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,
• poszukiwanie nowych odbiorców,
• współtworzenie oferty i strategii sprzedażowej firmy,
• bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Oferujemy:
• stałą pracę w oparciu o umowę o prace w pełnym wymiarze,
• pracę i rozwój w doświadczonym i dynamicznym zespole,
• możliwość awansu oraz realnego wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia,
• biuro w centrum Warszawy,
• wynagrodzenie podstawowe plus premie za uzyskany wynik.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności sprzedażowych,
• tworzenia i realizacji planów sprzedażowych,
• tworzenia baz potencjalnych partnerów biznesowych,
• samodzielności i dobrej organizacji pracy,
• odpowiedzialności za powierzone zadania,
• znajomości dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
• znajomości języka angielskiego.
• gotowość do wyjazdów służbowych
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

*Jesteśmy firmą oferującą usługi finansowe. <br/> <br/> <br/>* W ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi