Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,
dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.
inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko
Handlowiec
Nr ref. 70/07/2020
Miejsce pracy: Kowale

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie
• Podtrzymywanie i budowanie trwałych relacji z klientami
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjacja warunków handlowych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Analiza rynku i działań konkurencji
• Raportowanie bieżących wyników

Od kandydatów oczekujemy
• Wykształcenie techniczne
• Znajomości języka angielskiego
• Znajomości obsługi pakietu MS Office
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Zdolności handlowych i negocjacyjnych
• Umiejętności szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia

Oferujemy
• Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki finansowe – dodatkowy system premiowy
• Ciekawą pracę w dobrej atmosferze
• Szkolenia produktowe
• Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, zajęcia sportowe

Aplikuj już dzisiaj ! Praca czeka właśnie na Ciebie.

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie