Opis stanowiska pracy

Oil Center rozwija się dynamicznie i prowadzi ciągłą rekrutację handlowców!

Jeśli:

  • Jesteś utalentowanym handlowcem.
  • Szukasz stabilności na lata. Chcesz godziwie zarabiać. Marzy ci się awans.
  • Chcesz, aby w końcu doceniono Twoje pomysły.
  • Lubisz wiedzieć i potrafisz swoją wiedzą dzielić się z innymi.
  • Pytasz, kiedy nie wiesz. Znasz swoją wartość.
  • Albo jesteś młodą osobą. Nie pracowałeś/pracowałaś w handlu a czujesz, że byłbyś/byłabyś w tym dobry/dobra.

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku zaangażujemy Cię w pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o klientów dotychczasowych.

Będziesz wprowadzać nowe, światowe marki na rynek.

Jeśli jesteś już handlowcem i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o oleje smarowe, prosimy o kontakt!

Wymagania:

  • Cenimy łatwość w nawiązywaniu relacji i ambicję.
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie życiowe w kontaktach z maszynami.
  • Nastawienie na budowanie długoterminowych relacji z klientem.
  • Zaangażowanie. Determinacja. Otwartość na rzeczy nowe. Współpraca. Pomysły.
  • Spryt, kreatywne podejścia w rozwiązywaniu trudności.
  • Czynne prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych są niezbędne.

Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowane warunki współpracy. Stałą podstawę plus część zmienną wynagrodzenia, uzależnioną od twoich wyników sprzedażowych.
  • Okres próbny (jeden miesiąc) umowę zlecenie, później umowę o pracę.
  • Dużą skalę sprzedaży w modelu biznes dla biznesu i udział w wypracowywanej marży.
  • Przejrzyste szkolenie handlowe i produktowe prowadzone przez weteranów branży.
  • Pomoc opiekuna na etapie odnajdywania potencjalnych klientów i organizowania czasu pracy.
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

UWAGA!

Proszę wysyłać CV w formacie PDF! List motywacyjny skierowany bezpośrednio do Oil Center mile widziany!

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Prezentacja firmy

Firma OilCenter istnieje od 1999r. Z biegiem lat, dzięki naszej otwartoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne