Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który w Holandii znajduje się wśród wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Radomiu oraz Gdańsku. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC
Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska pracy:
- kompleksowa obsługa Klienta i budowanie trwałych relacji biznesowych
- przygotowywanie ofert dla Klientów
- przygotowywanie ofert do przetargów
- pozyskiwanie nowych Klientów
- prowadzenie i zarządzanie bazą Klientów
- analiza rynku oraz działań konkurencji
- współpraca z partnerami-dostawcami
- realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych,
- reprezentowanie Firmy.

Wymagania

Nasze oczekiwania względem kandydatów:
- doświadczenie w sprzedaży w branży elektrotechnicznej,
- wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- zdolności negocjacyjne i umiejętność perswazji
- zaangażowanie, sumienność, pewność siebie,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- orientacja na wyniki sprzedażowe,
- znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełen etat)
- atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza oraz premie od efektów)
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, samochód),
- pełną wyzwań i samodzielną pracę,
- warunki dla rozwoju zawodowego oraz awansu,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 5169.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi